Toode on edukalt lisatud ostukorvi
Kogus
Kokku
Siin on0üksused teie ostukorvi. Teie ostukorvis on üks toode.
Kokku tooteid
Kokku transport  Kinnitamiseks
Kokku
Uus Allahinnatud ! Kaugjuhtimispult 433MHZ Auto Võtme Nupud, Garaaž Värava Ukse Kopeerida Serveri Elektrilised Garaaž ukseavaja puldiga Paljundusaparaat Vaata suuremalt

Kaugjuhtimispult 433MHZ Auto Võtme Nupud, Garaaž Värava Ukse Kopeerida Serveri Elektrilised Garaaž ukseavaja puldiga Paljundusaparaat

€0.88

-50 %

€1.77

Uus toode

Pakett Jah
Sagedus 433 MHz
Toetust APP No
Kasutamine Universal, Elektriline Uks, Automatiseeritud kardinad, Muud
Mudeli Number ZN250264
Sertifitseerimine Puudub
Dropship/Hulgimüük Tugi
Päritolu CN(Päritolu)
Traadita Side RF
Jaam 4

Kaugjuhtimispult 433MHZ Auto Võtme Nupud, Garaaž Värava Ukse Kopeerida Serveri Elektrilised Garaaž ukseavaja puldiga Paljundusaparaat

Kirjeldus:

Kloonimine chip tüüpi:

2260(PT2260,SC2260,LX2260,HX2260); 2262 ALL,(PT2262,SC2262,LX2262,HS2262,HX2262),PT2264,PT2240(LX2240),1527( EV1527,HS1527,HX1527 ),FP527,CS5211,SMC918,SMC926,AX5026,AX5326-3,AX5326-4,HT600,HT680,HT6207,HT6010,HT6012,HT6013,HT6014,HT12D, HT46F49E, PIC16F629,PIC16F630 ja nii edasi.Erinevate chip tootjatel on erinevad eesliited chip model, nii kaua, kui digitaalne osa kiip saab sama mudeli.

Märkus:

Me tavaliselt ei soovita kopeerimine jooksva kood chip, sest seal on palju ebakindlust, kui kopeerimine jooksva kood kiip.Kui kopeerimine jooksva kood kiip kaugjuhtimispulti, ei ole võimalik kindlaks teha, kas originaal pult kiip on krüpteeritud kiip.Seetõttu me ei soovita kopeerimine jooksva kood pult.

Kasutada samme:

1. Selge kood: kaks sõrme samal ajal hoidke avada võtme ja luku võti; LED valgus kiiresti vilgub 3 korda umbes 2 sekundit ning lase üks sõrmede minna (teiselt poolt ei saa lasta) ja seejärel kasutage lahti sõrme, et kiiresti klõpsake kolm korda lahti nuppu, kuni LED vilgub kiiresti, kahe sõrmega saab vabastamist; seejärel vajutage suvalist üks võti kaugjuhtimispult; kui LED kustub valgus, see tähendab, selge kood on edukas(neli võtmed kõik tühi); kui pärast seda, kui vajutada suvalist nuppu puldi, valgus on ikka, see näitab, et algne kood ei ole kustutatud edukalt.Sa pead uuesti selge, ja ainult edukalt tühjendamine kood võib kloonimine olla edukas.Saate korduvalt selge ja kloon kood.

2. Koopia: vasak käsi võttes originaal pult, parem käsi võttes meie kloonitud puldiga ja hoida kahe puldiga võimalikult lähedal; vajutage esimese võtmed kahe puldid samal ajal; umbes 2 sekundit, LED-tuli vilgub kiiresti 2 korda; pärast ühe sekundi jooksul, märgutuli hoiab vilkuv ja lase oma sõrme; ja vajutage seejärel klahvi pärast edukat uuringus, valgus hoiab, mis tähendab, et esimene võti kood originaal pult on kopeeritud teiste kaugjuhtimise; sama meetodit saab kasutada lülitada teine võti, kolmas võti...Kui koopia on edukas, siis on remote control funktsioon on sama nagu originaal sobitamine pult.

3. Taastamine: Kui te kogemata selge koopia puldi koodi, saate samaaegselt vajutage kopeeri puldi alt kaks võtit, LED tuled hakkavad vilkuma, las minna pärast mis tahes klahvi vajutades, kerge pikk, see Näitab, et kood kaugjuhtimispult on taastatud.Enne, kasutades meie kopeeri pult, palun eemaldage kindlasti olemasoleva koodi pult.

4. Kuidas lahendada olukord, kui mõned võtmed ei kontrolli, ülejäänud ei suuda kontrollida?Saate kasutada selget ja taastada toimingu konkreetse toimingu on järgmine:

(1) esimese selge kood;

(2) pärast kliiringu-koodi, kopeerige ebaõnnestunud klahvi uuesti, ja ei ole vaja kopeerida ülejäänud nupud;

(3) ja seejärel tühjendage kood uuesti;

(4) taastada kood; sel ajal, originaal võtmed, mis ei olnud edukalt kopeeritud on nüüd kaetud uue koodi ja originaal võtmed, mis olid edukalt kopeeritud on nüüd jaotamata.Kui ei ole koopia pärast teine eksemplar võtmed, korrake ülaltoodud samme uuesti ja uuesti, kuni kõik klahvid on edukalt kopeeritud.

Ettevaatusabinõud:

1. Valige kaugjuhtimispuldi abil eeltingimus: originaal pult funktsioon on normaalne, puldiga kiip on sama või ühilduv, puldiga töösagedus sama.

2. Kaugjuhtimispuldi abil saab kopeerida ainult fikseeritud kood, emakeele kood, kiibi ja osa single-chip kaugjuhtimispult (saab kopeerida chip model vt copyable chip tüüpi).

3. Kahesuunaline remote control rolling kood pult, single-chip krüpteerimise programm remote control ei saa kopeerida.Nagu HCS200, HCS201, HCS300, HCS301 ja nii edasi.

4. Enne kopeerimist kaugjuhtimispult, veenduge, et olemasolev kood kaugjuhtimispuldi on kustutatud ja kontrollige, kas kood on edukalt kustutatud.Muidu, seda ei saa kopeerida.

5. Palun veenduge, et teie pult on piisavalt võimsust, kaugus kahe puldiga, seda parem!Kui koopia vahemaa on liiga lähedal lüliti erineva nurga all, et koopia.Vajutage ja hoidke nuppu all originaal pult saadab signaali täiesti normaalne, ja seejärel vajutage nuppu kaugjuhtimispuldil, et tagada, et funktsioon on täielikult kopeeritud.

Tehnilised andmed:

Materjal: Plastik.

Suurus: 60*36*12mm.

Värv: Nagu pildid näitavad.

Tüüp: Traadita kaugjuhtimispult.

Sest: nagu elektri-teleskoop uks puldiga, maantee-värav puldiga, alarm puldiga ja nii edasi.

Pinge: 12V Aku(komplektis).

Traadita edastamise kaugus: 50-150 m). (avatud ruum)

Komplekti Kuulub:

1 * 433MHZ puldiga paljundusaparaat.

Märkused:

Erinevuse tõttu erinevate monitoridega, pildid ei kajasta tegelikku värvi kirje.

Võrrelge detail suurused sinu, palun lubage 0.5-1cm viga, sest käsitsi mõõtmine.

Palun jättes kirja, enne kui sa annad halba tagasisidet, kui tooted on mõningaid probleeme.

Tänu oma veendumused.

(märkus: rolling kood puldid ei tööta).

Märksõnad: 868 mhz saatja, pikk puldiga paljundusaparaat, kontrolli kena, kiip võti, kaugjuhtimise kood rulli, remot, 433mhz koopia, kaugjuhtimispult 434mhz jooksva kood, 6 universal remote, jvc kaugjuhtimispult tv.

Kirjutage oma ülevaade

Kaugjuhtimispult 433MHZ Auto Võtme Nupud, Garaaž Värava Ukse Kopeerida Serveri Elektrilised Garaaž ukseavaja puldiga Paljundusaparaat

Kaugjuhtimispult 433MHZ Auto Võtme Nupud, Garaaž Värava Ukse Kopeerida Serveri Elektrilised Garaaž ukseavaja puldiga Paljundusaparaat

Seotud tooted